/* */ /**/

Αποστολέας Θέμα: Ω!!! Σε τι κόσμο με έφερες μπαμπά!!!???  (Αναγνώστηκε 29329 φορές)

AIAS12

• Hero Member
Απ: Ω!!! Σε τι κόσμο με έφερες μπαμπά!!!???
« Απάντηση #765 στις: Νοεμβρίου 02, 2022, 21:47 »

H ZAXAΡΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΑΔΩΝΗΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΙΝ ΠΟΣΟ ΕΙΧΕ ???

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #766 στις: Νοεμβρίου 03, 2022, 19:57 »
ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΝΕΤΕ Η ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΜΜΜ@@#$%^ Η ΚΑΤΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΝΙΡΒΑΝΑΣ
ΕΝΝΩΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΝ ΑΥΤΟΙ ΣΟΥΠΕΡ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΙ

ΒΕΒΑΙΑ Ο ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #767 στις: Νοεμβρίου 05, 2022, 08:45 »
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΛΙΓΟ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ (ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΜΕΡΕΣ)
ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΑΥΤΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ , ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΝΕΙ ((ΕΝΤΟΛΕΣ)) Η ((ΡΟΥΣΦΙΕΤΑ)) ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ  ΣΕ ΥΠΟΥΡΓΟΥΣ ΤΟ ΛΕΩ ΧΟΝΤΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ...
ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ Λ.Α.Ο.Σ. ΚΑΙ ΝΥΝ ΤΗΣ Ν.Δ, ΑΔΩΝΗΣ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΓΕ ΑΝΑ ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΕ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΕΡΙΦΗΝΟ ΚΑΛΑΘΙ ΕΙΔΕ ΠΟΙΕΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ?? ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΔΕ ΕΑΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ??
ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΛΙΑΝΙΛΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΕ Η ΖΑΧΑΡΗ   0,85 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΙΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ..]
ΒΓΗΚΕ ΑΛΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΟ ΛΕΒΗΤΑ ΑΠΟ ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ ΣΕ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΩΤΗΣΕ ΠΟΣΟ  ΚΑΝΕΙ ?? ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 1500 ΕΥΡΩ ..
** ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΗΤΑΝ ΟΙ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ
** ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΑΠΟ TO OPEN ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΤΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΛΑ
^^ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ,ΑΛΛΑ ΑΣΤΟ
Ι
ΤΑ ΘΥΜΑΣΤΕ
@
ΤΟΥΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΚΡΙΤΙΚΗ  ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚ#Τ@ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΤΑ 300 ΜΠΙΠΠΠ , ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΕΠΟΝΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΣ ΜΑΛΜΠΙΠΠΠΜΕΣ
ΔΥΣΤΥΧΩΣ  ΟΤΑΒ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΟΛΙΤΕΥΣΗ (Ν,Δ, -ΣΥΡΙΖΑ) ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΟΙΟ ΝΟΡΜΑΛ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΕΚΑΝΙΚΙΑ

ΣΥΝ ΟΙ Π@Π@Ρ!@  ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ  ΜΟΥ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #768 στις: Νοεμβρίου 05, 2022, 19:13 »
ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΥΝΗΜΑ 112 ΓΙΑ ΑΚΡΑΙΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΕΩΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΒΡΕΧΗ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΓΥΡΝΑΝΕ ΤΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ .... ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΑΙ ΝΙΚΑΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΑΡΙΖΑΝ ... ΕΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΧΗ ΠΟΛΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ,,,
ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ^^¨ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΙΜΝΑΖΟΝΤΑ ΝΕΡΑ ΘΕΩΡΗΤΕ ΚΙΝΔΥΝΟΣ^^^
ΠΡΟΣΟΧΗ Η ΑΧΡΗΣΤΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΔΕΝ ΣΥΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΑΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΠΧ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΑΖΩΣΕΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΝΕΑ ???
ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΟΙ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΡΟΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ,ΚΥΠΡΟ  ΠΡΟΣ ΙΣΡΑΗΛ ΟΙ ΑΝΕΜΟΣΤΡΟΒΗΛΟΙ ΕΙΝΙΑ ΣΥΧΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ /....
ΕΑΝ ΡΙΧΝΕΙ ΚΕΡΑΥΝΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΑΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ , ΕΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΑΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙ 5,6 ΜΠΟΦΟΡ ΕΝΝΩΕΙΤΕ ΤΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΠΛΟΙΑ ΔΕΝ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ  , ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΥΡΙΟΙ Η ΚΥΡΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΠΑΖΩΣΕΙ ,ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΕΜΑΤΑ ,ΡΥΑΚΙΑ ,ΠΟΤΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΑΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
 ;D ;D ;D ΚΟΥΙΖ
ΤΗ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ??? ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ??? ;D ;D
ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΚΑΠΙΤΑΛ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΕΑΝ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ
ΑΣ ΔΟΥΜΕ  ;D ;D ;D
&&&
ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΡΕΧΕΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΛΥΜΜΗΡΕΣ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΜΥΛΟΥΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟ ,ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ
@@
ΠΙΕΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ ΤΟ ΝΤΕΡΠΙ ΛΟΓΟ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ
##
https://gr.euronews.com/2022/11/05/synexizontai-oi-rosikes-apoleies-stin-oukrania-leei-to-kievo
@@@@@
LIVE ΚΑΙΡΟΣ
https://www.meteoclub.gr/ergaleia/live-weather-greece/156-static-articles

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #769 στις: Νοεμβρίου 06, 2022, 10:11 »
TH MHNA EXOYME ?? NOEΜΒΡΙΟ ΛΕΤΕ ΚΑΘΕ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΒΡΕΧΗ ??? /? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ Η Η ΝΕΑ ΜΟΔΑ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΚΡΙΣΗ
ΕΩΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΓΙΞΕ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΕΥΚΑ ΠΟΥ ΠΕΣΑΝΕ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΛΑΔΕΨΑΝΕ Η ΓΙΑ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ  . ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΙ ΜΕΤΕΡΟΛΟΓΟΙ ΕΠΕΣΑΝ ΕΓΩ ΕΩΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ,,
ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΧΕΙΜΩΝΑ ΒΡΕΧΗ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Η ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΩΣ ΜΠΟΥΡΗΝΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΘΑΚΗ / ΠΟΛΥ ΜΗ  ΜΟΥ ΑΠΤΟΥ
 (ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ  ΤΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΞΟΧΙΚΟ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 8,5
  ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ  ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ )
*** ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΝΩΡΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ  ΕΠΙΑΣΕ ΒΡΟΧΟΥΛΑ ΣΤΗΣ 11.40 ΟΙ ΛΑΙΜΟΥ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #770 στις: Νοεμβρίου 06, 2022, 13:40 »
ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΝΝΟΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΧΗ ΜΕΣΑ , ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΕΡΑ ΜΕΣΑ ,ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΜΕΣΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ , ΜΕΤΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΙΙΠΠΠ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ..
ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ  ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΟΤΕ Η ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΤΑ ΣΥΝΗΘΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΒΡΟΧΗ ΑΛΛΑ ΟΙ ΥΠΕΥΘΗΝΟΙ ΠΧ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΕΧΕΙ ΝΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΛΙΜΝΑΖΟΝΤΑ ΝΕΡΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΤΗ ΕΝΝΩΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ?? ]
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΨΗΣΑ ΤΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΜΟΥ , ΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ,ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ( ΧΟΙΡΙΝΟ/ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ)  , ΠΑΝΣΕΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΟΙΡΙΝΕΣ ΛΑΙΜΟΥ ( ΤΙΣ ΧΟΙΡΙΝΕΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΦΟΥΡΝΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΣΒΗΣΕ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΠΟΥΡΙΝΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΑ ) ΣΥΝ ΗΡΘΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΔΙΟΝΥΣΟ ΟΙ ΘΕΙΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ
** ΜΑΚΑΡΙ Η ΚΑΘΕ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΝΑΛΙ ΓΙΑ ΒΡΟΧΗ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ ΚΑΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ  ΗΛΙΟ ΜΕ ΣΥΝΝΕΦΙΑ
ΚΟΥΙΖ ΓΙΑ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΗ ΜΑΣ ΕΜΑΘΑΝ ??? ΠΟΤΕ ΒΡΕΧΗ??
TH MHNA EXOYME ?? NOEΜΒΡΙΟ ΛΕΤΕ ΚΑΘΕ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΒΡΕΧΗ ??? /? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ Η Η ΝΕΑ ΜΟΔΑ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΚΡΙΣΗ
ΕΩΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΓΙΞΕ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΕΥΚΑ ΠΟΥ ΠΕΣΑΝΕ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΛΑΔΕΨΑΝΕ Η ΓΙΑ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ  . ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΙ ΜΕΤΕΡΟΛΟΓΟΙ ΕΠΕΣΑΝ ΕΓΩ ΕΩΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΟΤΕ ??
&&&
ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΡΕΧΗ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΙΜΑΣΤΕ
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΧΩΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ
**ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΟΙ ΜΕΤΕΡΟΛΟΓΟΙ  ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΕΣΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΤΥΠΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥΣ ΠΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΕ
** ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Η «περίεργη» ανάρτηση του Άκη Τσελέντη στο Facebook – «Μήπως έχετε παρατηρήσει το τελευταίο καιρό…» (upd)
https://www.pronews.gr/perivallon/i-periergi-anartisi-tou-aki-tselenti-sto-facebook-mipos-exete-paratirisei-to-teleytaio-kairo/

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #771 στις: Νοεμβρίου 07, 2022, 18:21 »
«Κακοκαιρία» EVA: Πώς μια φθινοπωρινή βροχούλα προβιβάστηκε σε κατακλυσμό για να εμφανιστεί ως χρήσιμη η κυβέρνηση
https://www.pronews.gr/elliniki-politiki/kakokairia-eva-pos-mia-fthinoporini-vroxoula-provivastike-se-kataklysmo-gia-na-emfanistei-os-xrisimi-i-kyvernisi/

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #772 στις: Νοεμβρίου 07, 2022, 18:25 »
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΑΛΛΟΥ ΘΑ ΑΡΧΗΣΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΣΚ#Τ@ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΧΑΛΑΡΑ

Αγιαννης

• Hero Member
« Απάντηση #773 στις: Νοεμβρίου 08, 2022, 08:43 »
Καλημέρα στο παρεάκι μας.Ενα θεμα - οχι χρηματηστηριακο -που το θεωρω πολυ σημαντικο εαν προχωρήσει οπως ξεκίνησε για το μελλον των παιδιών μας και τη χωρα ολόκληρη που αξίζει ενα μπράβο στην υπουργό

https://www.liberal.gr/politiki/kerameos-oi-foitites-mas-tha-pigainoyn-stis-ipa-horis-didaktra

brokeconomist

• Sr. Member
« Απάντηση #774 στις: Νοεμβρίου 08, 2022, 09:40 »
Και αντί να ασχολούμαστε με αυτό, καθώς και με το γεγονός ότι οι περισσότεροι καθηγητές που ήρθαν είναι Έλληνες, ακούτε «χωριανοί;;;;;» ΕΛΛΗΝΕΣ και διδάσκουν σε ξένα πανεπιστήμια, ασχολούμαστε με «υποκλοπές» και «καταγγελίες», αλλά αποδείξεις; Πουθενά! Είχα πει να μην ξαναζήσουμε την περίπτωση Μαυρίκη- Τόμπρα, αλλά πάμε εκεί κατευθείαν.

Και κάτι για αυτό που ρώτησε ο Nernia «γιατί τα σπάσανε» με το Μαρινάκη. Στο μυαλό του Μαρινάκη και του κάθε επιχειρηματία, μπορεί και με ενθάρρυνση «κύκλων του Μαξίμου» (βλέπε περίπτωση Πετσίτη, αν και δεν είμαι πολύ σίγουρος ότι ταυτίζονται τα δύο περιστατικά και θα εξηγήσω παρακάτω γιατί), να νομίζουν ότι έχουν «πάτημα» στην κυβέρνηση.

Όμως ο Κυριάκος όταν εκλέχθηκε και μίλησε στο ΣΕΒ το 2016, τους είπε ξεκάθαρα ότι οι κανόνες θα είναι ίδιοι για όλους. Η μέχρι τώρα πορεία του δείχνει ότι το τηρεί γενικότερα, σε όλες τις κινήσεις του. Αν αυτό δεν αρέσει σε μερικούς γιατί είχαν μάθει αλλιώς, ξύδι!!

Καλημέρα δεν είπα. Από τα νεύρα μου είναι.

pixis100

• Hero Member
« Απάντηση #775 στις: Νοεμβρίου 08, 2022, 10:00 »
όταν κανείς δεν βλέπει ακομα και στα σε αυτούς που ασχολούνται με τις αγορές ότι ο Μητσοτακης ειναι μακράν η καλυτερη λύση για την Ελλάδα αλλά θελέι εκλογές το σβρωμικο συστημα που εχει μαθει στην  μιοζα και την ρεμούλα και εινια εκτός τόσα χρονια τι ναν πούμε

αΠΌ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΙΜ ΖΗΤΑΝΕ ΕΚΛΟΓΕς

Στήνουν δημοσιευματα ακουσον ακουσον ο Μαρινακης Ο βρεντζοσ ο κουρτάκης και όλο αυτό το συστημα να μιλαει για καθαρση

αυτοί που πρέπει να φυγουν από την χωρα

αυτούς όλους πρέπει να διωξουμε και όχι τον Μητσοτακη

αυτός πρέπει να μεινει πρωθυπουργος για τα επόμενα 10 χρόνια

west

• Full Member
« Απάντηση #776 στις: Νοεμβρίου 08, 2022, 10:08 »
καλημέρα
τον πολεμάνε μέσα απο το ίδιο του το κομμα
αλλα τα συμφέροντα είναι αντίθετα μαζί του πλέον
αν ήταν μάγκας , θα έλεγε ένα πράγμα

πολέμάω τα συμφέροντα Ελληνικέ λαέ
βοηθήστε με να τους τελειώσω όλους

αλλα τον κρατανε απο τα π@π@ρια !

brokeconomist

• Sr. Member
« Απάντηση #777 στις: Νοεμβρίου 08, 2022, 11:28 »
Παράθεση
πολέμάω τα συμφέροντα Ελληνικέ λαέ βοηθήστε με να τους τελειώσω όλους

Μα αυτό δεν είπε όταν μίλησε για εκδότες και προέδρους ομάδων; Απλά το είπε λίγο "εξευγενισμένα" για να μην τον πουν "λαϊκιστή".

Τώρα για την "πριγκηπέσσα" τα λέει έτσι, τα λέει και αλλιώς. Όμως ότι και να γίνει, όσο και αν νομίζει ότι θα μπει στην κούρσα διαδοχής, όταν και αν προκύψει, υπάρχουν άλλοι που προηγούνται, βλέπε Δένδια, Καραμανλή, Γεωργιάδη, Χατζηδάκη, μη ξαναδούμε και το τζιτζι (ο pixis θα μας πει περισσότερα σχετικά).

Αλλά εγώ έχω ένα ερώτημα. Πως γίνεται να είναι "τσακωμένος" από την αρχή με όλους τους "διαπλεκόμενους", αλλά ξαφνικά να είναι και μαζί τους;

west

• Full Member
« Απάντηση #778 στις: Νοεμβρίου 08, 2022, 11:35 »
broke
τον έχουν τελειώσει
η μόνη επιβίωσή του είναι να ρίξει χρήμα πριν τις εκλογές
και πραγματικά πιστεύω ότι παρόλο που του τα χώνουν
ο ελληνικος λαός θα κανει την εκπληξη

και μετα θα δεις τάβλα

brokeconomist

• Sr. Member
« Απάντηση #779 στις: Νοεμβρίου 08, 2022, 11:46 »
Αυτό ελπίζω και εγώ. Την πρώτη φορά (εσωκομματικές) δικαιώθηκα που έλεγα θα βγεί, αν και δεν ψήφισα γιατί δεν "ανήκω" σε κανένα κόμμα. Να δούμε και τώρα αν γίνει το ίδιο.