/* */ /**/

Αποστολέας Θέμα: ΔΕΗ  (Αναγνώστηκε 3495 φορές)

Nexus-9

• Sr. Member
Απ: ΔΕΗ
« Απάντηση #30 στις: Μαΐου 02, 2022, 19:54 »
Ευκαιρία για sell the news μου έχουν ξεμείνει κάποια συμβόλαια που δεν τα έδωσα στην άνοδο...

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #31 στις: Ιουνίου 07, 2022, 19:44 »
ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ  Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΧΑΖΟΥΣ   ΟΛΟΥΣ  Η ΔΕΗ , Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ  Η ΑΝΤΙΠΟΛΗΤΕΥΣΗ ,Η ΔΕΔΔΗΕ ,Η ΑΔΔΗΕ Η ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΑ-ΛΗΣΤΕΣ ΓΙΑ ΛΗΣΤΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥΣ 100% ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΞΙΣΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΗΓΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΚΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΕΑΝ ΒΟΗΘΑΝΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η ΤΩΝ ΚΛΕΒΟΥΝ ,ΛΗΣΤΕΥΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΝΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΦΩ
ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΗ ΑΥΤΟ ΥΠΟΚΕΙΤΕ ΣΕ ΝΟΜΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΜΠΟΛΙΤΕΥΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΟΥΛΩΣΕΙ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΙΑ ΣΥΓΚΥΒΕΡΝΗΣΗ Η ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΟΙ 3 ΚΥΡΙΕΣ

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #32 στις: Αυγούστου 31, 2022, 16:20 »
https://www.admie.gr/mobile-app
ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΑΝ ΣΗΜΕΡΑ  ΚΑΤΑΡΓΗΣΟΥΝ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΗΣΤΗΡΙΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΤΟ 697 ΕΥΡΩ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 348,5  ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΑΝ ΑΚΥΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΠΕΡΙ ΡΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ 70 ΕΩΣ 90 ΕΥΡΩ ΔΗΛΑΔΗ ΟΣΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΧ ΔΕΗ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΤΥΠΟΥ ΔΕΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΙΓΝΙΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ,ΜΕ ΜΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 1,5 ΕΩΣ 2,1 ΔΙΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΚΟ ΟΡΙΖΟΝΤΑ 8 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ Η ΤΙΜΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ 60 ΕΩΣ 130 ΕΥΡΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΕΡΙ ΜΗΔΕΝ ΑΕΡΙΟ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΕΡΙ ΑΠΟ ΤΟΥΡΚΙΑ ΑΕΡΙΟ ΑΠΛΆ ΚΑΙ ΛΙΤΑ
https://www.admie.gr/mobile-app
 ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΚ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΟΧΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ

Τυφών

• Hero Member
« Απάντηση #33 στις: Οκτωβρίου 15, 2022, 15:28 »
@ΔΕΗ: Στα 6,03€ η μακροχρόνια γραμμή αλλαγής τάσης.
Η μετοχή είναι 12 συνεδριάσεις πάνω από την μεσοπρόθεσμη γραμμή αλλαγής τάσης και την έχει παγιώσει.
Στα 5,59€ η πρώτη αντίσταση.
Στα 5,75€ ο μαγικός αριθμός.
Στα 5,21€ η βραχυχρόνια βάση.
Στα 5,07€ η μεσοπρόθεσμη βάση.

ΝτΑρτανιαν

• Hero Member
« Απάντηση #34 στις: Οκτωβρίου 16, 2022, 15:05 »
Λεγε μου τετοια Τυφωνα, λεγε μου τετοια. Ειναι το 2ο αγαπημενο μου χαρτι μετα την NBG . Και αυτο το χαρτι με πολλα story μπροστα του , καθως και εδω εχουμε την παρουσια του Δημοσιου. NBG, PPC, Sapaks financial services and holdings. Τρια πολυ δυνατα stories με αφθονα lexotanil και xanax στην πορεια για το απολυτο παντελονιασμα  ;D ;D ;D

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #35 στις: Δεκεμβρίου 04, 2023, 19:14 »
Ποιο τιμολόγιο συμφέρει τον καταναλωτή?
Α. Πράσινο
Β. Κίτρινο
Γ. Μπλε
Δ. Το άλλο προϋποθέτει έξυπνο μετρητή , επομένως δεν μπορεί να το διαλέξει κάποιος

Τυφών

• Hero Member
« Απάντηση #36 στις: Δεκεμβρίου 04, 2023, 20:48 »
Ποιο τιμολόγιο συμφέρει τον καταναλωτή?
Καλά ... τι ρεζιλίκια είναι αυτά;
Εγώ νευριάζω με εμάς που δεν τους παίρνουμε με τις ντομάτες.

Nernia

• Sr. Member
« Απάντηση #37 στις: Δεκεμβρίου 05, 2023, 12:07 »
Η απαντηση στην ερώτηση σου ΑΙΑ είναι κανένα διότι ακόμα και το πράσινο έχει μία κρυφή ρήτρα αναπροσαρμογής

Βέλγος

• Administrator
  • Sr. Member
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 27, 2024, 00:53 »
Παρουσίαση ΔΕΗ.
(Δεν με πείθει...)

ΝτΑρτανιαν

• Hero Member
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 28, 2024, 18:36 »
Αγαπητε κυριε φορουμαρχα, περιμενε την ανακοινωση ετησιων της Helleniq Energy για να πειστεις και να συγκινηθεις 8)