/* */ /**/

Αποστολέας Θέμα: Η Εθνική μπλοκάρει τα κρυπτονομίσματα!!! (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ)  (Αναγνώστηκε 353 φορές)

AIAS12

• Hero Member
Προσοχή σημαντικό για εθνική

Αυτό όπως ήταν φυσικό δημιούργησε πολλά ερωτηματικά και οι υπάλληλοι στο call center της Εθνικής μόνο ευχές δεν άκουγαν Πασχαλιάτικα από αγανακτισμένους  καταθέτες που έβλεπαν πως η τράπεζα μπορεί  να μην εκτελέσει ούτε μια εντολή μεταφοράς προς ένα ανταλλακτήριο αλλά και το σημαντικότερο, να μην επιτρέψει σε κάποιον να πάρει τα χρήματά του από ένα ανταλλακτήριο!

Ταυτόχρονα η τράπεζα αρνείται να τους δώσει το εγγραφο μη αποδοχής και επιστροφής των χρημάτων κατι που ζητάνε οι πλατφόρμες κρυπτονομισμάτων με αποτέλεσμα δεκάδες επενδυτές να βρίσκονται ξεκρέμαστοι.

Βέλγος

• Administrator
  • Sr. Member
Απλά απαράδεκτο!!! Και αδικαιολόγητο!
Ουσιαστικά μου απαγορεύει να κάνω τα χρήματά μου ό,τι θέλω!

periperi

• Jr. Member
  • **
Δυστυχως οι τραπεζες εχουν μαθει να παιζουν μπαλα μονο με σημαδεμενη τραπουλα. Τωρα που ο μετεωριτης που θα τους κανει δεινοσαυρους συντομα ειναι κοντα (ψηφιακο non crypto νομισμα, "ανταγωνιστικο" των crypto, ελεγχομενο απο την ΕΚΤ) κανουν σπασμωδικες κινησεις πανικου.

Δοκιμασες να φορτωσεις με καρτα στο ανταλλακτηριο? Η απο revolut / n26 ?

Kirkonet

• Newbie
  • *
Το είδα και εγώ το μήνυμα και έκανα άμεσα ανάληψη το ποσό που είχα καταθέσει προ δύο ετών σε πλατφόρμα.Τώρα tradeάρω μόνο με τα κέρδη.Πάντως στο τέλος  βλέπω να τα μεταφέρω σε ένα wallet και να τα ρευστοποιώ στο εξωτερικό.Τρόπος να μας σταματήσουν δεν υπάρχει.Τα κρύπτο ήρθαν για να μείνουν.Πάντως για να το απαγορεύουν πιθανότατα να βλέπουν μεγάλες εκροές.

periperi

• Jr. Member
  • **
Σιγουρα κυκλοφορει το σεναριο οτι αν πατησει γκαζι η Wall, θα τραβηξουν τα υπερκερδη και θα πανε στο χρηματιστηριο αρκετα κεφαλαια. Θα δειξει

AIAS12

• Hero Member
Απ: Η Εθνική μπλοκάρει τα κρυπτονομίσματα!!! (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ)
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 13, 2021, 11:00 »
 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΑΓΟΡΕΣ ΚΡΥΠΤΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΠΕΙΡΑ   Algorand  ΤΟ 1/3  ,XRP ΤΟ 1/4 , Stellar  1/2,ΝΕΟ ΟΛΑ  ΚΑΙ IOTA  ΤΟ 1/4 ΑΝ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΠΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΝΕΟ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΡΥΠΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΕΚΤΟΣ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑ Ο ΕΙΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΤΑ ΠΟΣΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΚΡΥΠΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΕΡΔΗ ΠΕΙΡΑ  Bayer AG ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΓΟΡΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑ ΛΟΓΟ ΕΜΒΟΛΙΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕΤΑ  ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ

Βέλγος

• Administrator
  • Sr. Member
« Απάντηση #6 στις: Ιουνίου 13, 2021, 11:30 »
Καλά κέρδη σου εύχομαι. Αγοράζεις σε μια εποχή που οι τιμές έχουν πιεστεί, οπότε υπάρχει προοπτική. Καθαρά τρέιντινγκ φαντάζομαι.

Εγώ ανήκω σε αυτούς τους «ρομαντικούς» που πιστεύουν ότι το bitcoin έχει και ουσία και αξία. Για τα δικά μου δεδομένα έχω επενδύσει πολλά, σε σχετικά υψηλές τιμές, παραμένω αισιόδοξος και περιμένω. Οι κίνδυνοι είναι πολλοί, αλλά και το όραμα δελεαστικό.

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #7 στις: Ιουνίου 13, 2021, 12:19 »
ΝΑΙ   ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΤΟΣ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΩΣΩ  ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ BAYER  ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΡΥΠΤΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΤΑ  ΠΟΣΑ ΕΙΝΑΙ  320 ΔΟΛΛΑΡΙΑ  ΣΤΟ ΚΑΘΕΝΑ   ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΔΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΓΙΑ   ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΤΟΣ  @@ΣΤΟ ΝΕΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ BAYER   ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΟΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΕΣ  ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕΥΣΤΟ