/* */ /**/

Αποστολέας Θέμα: Η Εθνική μπλοκάρει τα κρυπτονομίσματα!!! (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ)  (Αναγνώστηκε 121 φορές)

AIAS12

• Full Member
Προσοχή σημαντικό για εθνική

Αυτό όπως ήταν φυσικό δημιούργησε πολλά ερωτηματικά και οι υπάλληλοι στο call center της Εθνικής μόνο ευχές δεν άκουγαν Πασχαλιάτικα από αγανακτισμένους  καταθέτες που έβλεπαν πως η τράπεζα μπορεί  να μην εκτελέσει ούτε μια εντολή μεταφοράς προς ένα ανταλλακτήριο αλλά και το σημαντικότερο, να μην επιτρέψει σε κάποιον να πάρει τα χρήματά του από ένα ανταλλακτήριο!

Ταυτόχρονα η τράπεζα αρνείται να τους δώσει το εγγραφο μη αποδοχής και επιστροφής των χρημάτων κατι που ζητάνε οι πλατφόρμες κρυπτονομισμάτων με αποτέλεσμα δεκάδες επενδυτές να βρίσκονται ξεκρέμαστοι.

Βέλγος

• Administrator
  • Full Member
Απλά απαράδεκτο!!! Και αδικαιολόγητο!
Ουσιαστικά μου απαγορεύει να κάνω τα χρήματά μου ό,τι θέλω!

periperi

• Newbie
  • *
Δυστυχως οι τραπεζες εχουν μαθει να παιζουν μπαλα μονο με σημαδεμενη τραπουλα. Τωρα που ο μετεωριτης που θα τους κανει δεινοσαυρους συντομα ειναι κοντα (ψηφιακο non crypto νομισμα, "ανταγωνιστικο" των crypto, ελεγχομενο απο την ΕΚΤ) κανουν σπασμωδικες κινησεις πανικου.

Δοκιμασες να φορτωσεις με καρτα στο ανταλλακτηριο? Η απο revolut / n26 ?

Kirkonet

• Newbie
  • *
Το είδα και εγώ το μήνυμα και έκανα άμεσα ανάληψη το ποσό που είχα καταθέσει προ δύο ετών σε πλατφόρμα.Τώρα tradeάρω μόνο με τα κέρδη.Πάντως στο τέλος  βλέπω να τα μεταφέρω σε ένα wallet και να τα ρευστοποιώ στο εξωτερικό.Τρόπος να μας σταματήσουν δεν υπάρχει.Τα κρύπτο ήρθαν για να μείνουν.Πάντως για να το απαγορεύουν πιθανότατα να βλέπουν μεγάλες εκροές.

periperi

• Newbie
  • *
Σιγουρα κυκλοφορει το σεναριο οτι αν πατησει γκαζι η Wall, θα τραβηξουν τα υπερκερδη και θα πανε στο χρηματιστηριο αρκετα κεφαλαια. Θα δειξει