/* */ /**/

Αποστολέας Θέμα: Μετοχή VS Μετοχή!  (Αναγνώστηκε 14551 φορές)

ΝτΑρτανιαν

• Hero Member
Απ: Μετοχή VS Μετοχή!
« Απάντηση #330 στις: Ιανουαρίου 10, 2023, 12:51 »
Παράθεση
Φιλε Nernia, το πρωτο στοιχημα μολις ξεκινησε :
Nτ Αρτανιαν vs Nernia , ΤΙΤC vs ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ, 12.06 VS 10.90 ( Κλεισιματα 30/12/2022 ).

Αγαπητε Νernia , μπετον αρμε ο ΤΙΤΑΝοτεραστιος ;D ;D ;D

Nexus-9

• Sr. Member
« Απάντηση #331 στις: Ιανουαρίου 10, 2023, 13:13 »
Παράθεση
Nτ Αρτανιαν vs Nernia , ΤΙΤC vs ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ, 12.06 VS 10.90 ( Κλεισιματα 30/12/2022 ).

Αγαπητε Νernia , μπετον αρμε ο ΤΙΤΑΝοτεραστιος ;D ;D ;D

Είδανε χθες το απόγευμα οι επενδυτές το μακέτο του νέου ΕΑΜ, σου λέει τίγκα στο τσιμέντο είναι πάρε λίγο TITC να βρίσκεται  ;D

ΝτΑρτανιαν

• Hero Member
« Απάντηση #332 στις: Ιανουαρίου 10, 2023, 16:35 »

Nernia ετσι και υποψιαστω οτι αγοραζεις μπετα απο την Lafarge θα ξενερωσω ;D ;D ;D ;D ;D

Nernia

• Sr. Member
« Απάντηση #333 στις: Ιανουαρίου 11, 2023, 10:57 »
Σωματοφύλακα πήρα τηλέφωνο τον πρόεδρο και τον ενημέρωσα για από που αγοράζουμε μπετά.   ;D ;D
Επίσης του είπα ότι τον στηρίζω τόσα χρόνια δεν γίνεται η μετοχή να είναι κολλημένη στα 11 ευρώ κάτι πρέπει να γίνει! 8)

ΝτΑρτανιαν

• Hero Member
« Απάντηση #334 στις: Ιανουαρίου 11, 2023, 21:08 »
Nernia επειδη εισαι εκλεκτος φιλος και πελατακι απο τα παλια , δωσε διευθυνση να σου στειλω το δωρακι μου ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ΝτΑρτανιαν

• Hero Member
« Απάντηση #335 στις: Ιανουαρίου 11, 2023, 21:27 »
Ο μοναδικος που εχει φερει ισοπαλια στις μεταξυ μας κοντρες ειναι ο Αγιαννης, καθως κατατροπωθηκε στην Α αλλα κατατροπωθηκα στην ΛΑΒΙ. Βεβαια μου ειχε δωσει πολλες εναλλακτικες να το διορθωσω στην ΛΑΒΙ προς τιμην του, αλλα επειδη παντα ειναι challenge η κοντρα μαζι του, δεν δεχτηκα. Φιλαρακι Αγιαννη, αφου δεν βρηκαμε κατι στον ΔΤΡ για το 23, σου προτεινα να παιξουμε Κατασκευες και πληροφορικη ( πολυ trendy τομεις για το 23, καθως καποια project , εντελως αποστασιοποιημενα απο το πολιτικο σκοινικο - εκλογες, θα τρεξουν , γιατι πολυ απλα ειναι πολλα τα λεφτα Αρη ). Λοιπον περιμενω μια κατασκευαστικη και μια ΙΤ για να παιξουμε μπαλιτσα ;D ;D ;D

Τυφών

• Hero Member
« Απάντηση #336 στις: Ιανουαρίου 11, 2023, 22:21 »
Nernia επειδη εισαι εκλεκτος φιλος ....
Παιδιά έχω πέσει κάτω από τα γέλια 😂 🤣 🤣 🤣
... όσο για τον Nernia ... είσαι υπέροχος φίλε ... αλήθεια σου το λέω.

ΥΓ: Από τα μοναδικά site που χάνουμε (χάνουμε!!!??? ... τι λέξη είναι αυτή??? ... την ξέρει κανένας εδώ μέσα???), κερδίζουμε ... γελάμε 😜 😂 🤣 😎

Αγιαννης

• Hero Member
« Απάντηση #337 στις: Ιανουαρίου 11, 2023, 22:40 »
Φιλε τα στοιχήματα τα βάζω σε χαρτια που κατέχω .Εξ αλλουθα ητσν ουτοπικά αλλα να γράφω και αλλα να πιστεύω .Για κατασκευαστική θα ποντάρω στον ελλακτωρα ,τον οποιο και αγόρασα προςφατα στα 1,60 και εσυ προφανώς την ινκατ
Πληροφορική δεν εχω ασχοληθεί και δενεχω  επαρκεις γνωσεις .Με βαςη αυτα που κατέχω (ΣΠΙ Κκαι σύμβουλοι) εσν  οι σύμβουλοι ειναι στην ομάδα αυτη θα τους πόνταρα αλλα μου αρέσει και η ΠΕΡΦ  που επειδή δεν εχω δεν την ποντάρω .
Οι θεσεις μου γεινικοτερα ειναι σε αναμονή και δεν μου δώσανε ευκαιρεία για ρευστοποίηση ,παρα μονο τα καράβια

ΝτΑρτανιαν

• Hero Member
« Απάντηση #338 στις: Ιανουαρίου 12, 2023, 08:56 »
ΑΓΙΑΝΝΗΣ VS ΝΤΑΡΤΑΝΙΑΝ
ΕΛΛΑΚΤΩΡ VS ΙΝΚΑΤ
1,75 VS 1,46

Τυφωνα , περιμενω εσενα στην πληροφορικη για μια αλλη επικη αναμετρηση. ;)

Nernia

• Sr. Member
« Απάντηση #339 στις: Ιανουαρίου 12, 2023, 11:50 »
Επίσης του είπα ότι τον στηρίζω τόσα χρόνια δεν γίνεται η μετοχή να είναι κολλημένη στα 11 ευρώ κάτι πρέπει να γίνει! 8)

Σας τα είπα κύριοι, ένα τηλεφωνάκι χρειάστηκα  8)

ΝτΑρτανιαν

• Hero Member
« Απάντηση #340 στις: Ιανουαρίου 25, 2023, 22:35 »
Παράθεση

Θα τρεξουν πολλα εργα λογω του ταμειου ανακαμψης την επομενη τριετια και σιγουρα θα επωφεληθουν οι κατασκευαστικες δεν το συζηταμε. Ταυτοχρονα ομως θα χρειαστουν και κατι εκατομυρια κυβικα μπετον, και ο σωματοφυλακας ειναι απο τους πρωτους γκουρου στα μπετα

Αγιαννης

• Hero Member
« Απάντηση #341 στις: Ιανουαρίου 25, 2023, 23:44 »
🦅
Ο Ελλάκτωρ έφυγε Πο 2,22 έως 2,42 .Και σκέφτομαι αν θα γίνει για λιγο διάστημα μετα την ΑΜΚ ινκατ....αλλα για λιγο