/* */ /**/

Αποστολέας Θέμα: Τι θα πιούμε για τη νίκη;  (Αναγνώστηκε 8993 φορές)

Gio

• Jr. Member
  • **
Απ: Τι θα πιούμε για τη νίκη;
« Απάντηση #105 στις: Δεκεμβρίου 06, 2023, 19:11 »
Καλησπέρα σας, με 50%+ κέρδος αποχωρίστηκα χτες την Foodlink, παρόλο που το πλεονάζον μένει χαρτοφυλάκιο για …ισοστάθμισμα.
Τυφώνα, Ντ’ Αρτανιάν, χρωστάω ένα κέρασμα, οι συμβουλές σας πολύτιμες, ένα μεγάλο ευχαριστώ και πάμε γι’ άλλα. 🎩

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #106 στις: Δεκεμβρίου 06, 2023, 20:23 »
για φωτο εχει πολύ νταβαντούρι  ;D ;D ;D

ΙΝΤΡΑΚΑΤ όλα τα λεφτά είναι να <<καθαρίσει >> την ΑΚΤΩΡ και μετα η <<είδηση>>  .
Από δευτερά 11/12 ξεκινάει παλι πολύ δουλειά ;D ;D ;D

ΝτΑρτανιαν

• Hero Member
« Απάντηση #107 στις: Δεκεμβρίου 06, 2023, 21:56 »

Αιαντα επειδη γνωριζω οτι εχεις κανει επικο παντελονιασμα στην ΙΝΚΑΤ , αφιερωμενο απο τον φιλο σου τον σωματοφυλακα , αν και παντελονιασε λιγοτερα απο εσενα ;D ;D ;D

Και για τον hard rocker δασκαλο Τυφωνα ( ο οποιος ομως ηταν απων στο project INKAT οταν ο trainee σωματοφυλακας ex αετος φωναζε απο το 1,34 που εβγαινε με τα δικαιωματα στην ΑΜΚ ) το παρακατω

Τυφών

• Hero Member
« Απάντηση #108 στις: Δεκεμβρίου 06, 2023, 22:03 »
Πάντως μάγκες ... ο Gio έκανε την έκπληξη 😎 🤑 🤑

Εγώ με τα κέρδη αγοράζω πάντα καμία κρασάρα, ουισκάρα, μπυράρα ... και κανένα πούρο 😜 😂 ... και την ανεβάζω εδώ.

Σήμερα έδωσα το 1/6 της ΙΝΤΚΑ ... αλλά δεν ανεβάζω τίποτα ακόμα μέχρι να δω πότε θα ολοκληρώσω την πώληση ... πολλά τα κέρδη μάγκες ... στο 100% περίπου ... δεν κρατήθηκα.

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #109 στις: Δεκεμβρίου 06, 2023, 22:19 »
Εγώ συνήθως πήγαινω  κάπου για φαγητό ( ψητά , παιδάκια ) με την οικογένειά .  Δεν καπνίζω αλλά  ένα κρασάκι θα το πάρω  από κάποια κάβα , καλοκαίρι μπύρα . 
Ρακόμελο μετά από πωλήση , σήμερα το χάλασα διότι είχε μπει και ο μπατζανακης μου ( για να μην λεω βλακείες ο αδελφός της γυναίκας με 15000 με τιμή 1,38 εμένα που βγαίνει το μέσο όρο ακόμα ποιο κάτω ) και το χαλάσα βάλανε μεζεδάκια λουκάνικο , προσούτο , κεμπεδακια ( μπορεί να το λέω λάθος είναι ποιο μικρά από κεμπάπ από Σέρρες) τυρακια  ,  πινερλι και τσιπουρο από Σέρρες . Ουσιαστικά μιλάω για κερδος 200% (σχεδόν), η πρώτη πώληση έγινε ποιο χαμηλά

Αγιαννης

• Hero Member
« Απάντηση #110 στις: Δεκεμβρίου 06, 2023, 22:53 »
Tyf. Σήμερα έδωσα το 1/6 της ΙΝΤΚΑ ... αλλά δεν ανεβάζω τίποτα ακόμα μέχρι να δω πότε θα ολοκληρώσω την πώληση ... πολλά τα κέρδη μάγκες ... στο 100% περίπου ... δεν κρατήθηκα.

Περιμένω μια διόρθωση ,αλλα την πανε για το. 4 μετα
Εγω μετά την ΑΜΚ της ινλοτ εκλεισα  1/χρονια  στο Νυμφαίο σε δίχωρα δωματιο με ιδιωτικό χαμμαμ κλπ..
Δυστυχως το καλοκαίρι δεν εκανα ουτε μια μέρα διακοπών

Τυφών

• Hero Member
« Απάντηση #111 στις: Δεκεμβρίου 06, 2023, 23:41 »
Είσαστε όλοι πολύ ωραίοι!!!

Πάντα σε μία νίκη συνηθίζω να το γιορτάζω με ένα καλό ποτό ... και ο καλός καπνός σε περιστάσεις special ουίσκι (γενικά δεν καπνίζω).

Τυφών

• Hero Member
« Απάντηση #112 στις: Δεκεμβρίου 07, 2023, 21:46 »
Δια του λόγου το αληθές ...

... αυτές είναι στην υγεία του Φουρλή όπου έκανα μία κίνηση αστραπή της τάξης του 8% στα τέλη Νοέμβρη με αρκετά κομμάτια.

Gio

• Jr. Member
  • **
« Απάντηση #113 στις: Δεκεμβρίου 07, 2023, 21:53 »
Δια του λόγου το αληθές ...

... αυτές είναι στην υγεία του Φουρλή όπου έκανα μία κίνηση αστραπή της τάξης του

😎😃Ωραίος Τυφών !

Τυφών

• Hero Member
« Απάντηση #114 στις: Δεκεμβρίου 07, 2023, 21:58 »
😎😃Ωραίος Τυφών !
Φίλε Gio δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω πώληση και να μην αγοράσω (παραγγείλω) κάτι για μένα ... είναι αρχή μου.

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #115 στις: Δεκεμβρίου 08, 2023, 00:16 »
Ωραίος , πάντα τέτοια

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #116 στις: Δεκεμβρίου 14, 2023, 15:39 »
Τελευταία πωλησή τα ΕΛ.ΠΕ. με πολύ μικρο κέρδος δηλαδή για ενα τραπέζι σε σουβλατζίδικο .Συνολικά τα κέρδη τις τελευταίες μερες είναι πολυ καλα . Για φετος αν δεν βρω κατι καλο , τελος
*** \
Τα ΕΛ.ΠΕ. θα δώσουν μέρισμα εντός Ιανουάριου αλλά εγω δεν πηγαινα για αυτο Κράτησα λίγα , για να υπάρχουν.

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #117 στις: Δεκεμβρίου 16, 2023, 10:55 »
ΤΥΦΩΝΑ , ΑΓΙΑΝΝΗ καλοφαγωτα . Καλυτέρα είναι τα κερδη στην τσεπη , πραγματικά πράα μόνο λογιστικά που  εξαϋλώνονται

AIAS12

• Hero Member
« Απάντηση #118 στις: Ιανουαρίου 05, 2024, 19:03 »

Τυφών

• Hero Member
« Απάντηση #119 στις: Ιανουαρίου 05, 2024, 20:47 »
Roseisle εεε Σκωτσέζικο ... πολύ καλό φίλε!!!
Πάντα τέτοια ... πάντα να βάζεις χρήμα στην τσέπη και να έχεις την υγεία σου!